Hoi Iedereen,
Mijn visagielessen zijn geëindigd, vanaf volgende week begin ik aan een nieuwe uitdaging, maar daarover later meer. Nu heb ik mijn make-up studiootje thuis helemaal ingevuld hoe ik graag wilde. Voordien zat er altijd een grote hoeveelheid make-up in mijn schooltas en een grote hoeveelheid in mijn badkamer. Nu heb ik een absolute minimum in mijn persoonlijk makeuptasje in de badkamer staan en alle andere make-up heb ik opgeborgen in mijn studio. Deze make-up gebruik ik voor tutorials, voor mijn eigen uitgaansmakeup of op anderen.
Vandaag geef ik jullie een kijkje in mijn studio en laat ik je mijn make-up zien omdat Dit een veelgevraagde video is. Deze collectie heb ik de afgelopen jaren bijeen gespaard. Kijk je mee?
Volgen jullie mij al op snapchat? —> CarosBeautyW
Via snapchat maak ik heel regelmatig korte vlogs over alles wat ik meemaak dat beauty en make-up gerelateerd is. Misschien kan ik in de toekomst ook volledige vlogs op mijn youtube kanaal plaatsen. Wat denken jullie?
xx Caroline
Wat een mooie collectie heb je!
Auteur
Dankje! x